• APIE PROJEKTĄ

  Namas jau pastatytas!

  Trimitų Solo - tai projektas, vertinantiems išskirtinę vietą ir siekiantiems būti įvykių sūkuryje. Čia galėsite naudotis visais miesto privalumais: puikiu susisiekimu, išvystyta infrastruktūra bei laisvalaikio praleidimo vietomis.

  Daugiabutis yra geroje vietoje – viskas šalia: kelios parduotuvės, miesto transporto stotelės, moderni turgavietė, kelios mokyklos ir darželiai.

  Norint pasiekti išskirtinį ekonomiškumo standartą, namo statybai buvo naudojamos kokybiškos ir šiltos medžiagos, pažangūs projektavimo sprendimai. Sienos silikatinių plytų mūro, apšiltintos putų polistirenu. 

  Sumontuoti šilumą taupantys 3-jų stiklų, 2 paketų, 6 kamerų langai. Šildymas centrinis-kolektorinis, prijungtas prie miesto tinklų. Įrengta centrinė rekuperacinė vėdinimo sistema, užtikrinanti nuolatinį šviežio oro tiekimą ir šalinimą butuose nevarstant langų ir taip išvengiant triukšmo ir dulkių patekimo į kambarius iš lauko.

  Daugiabučiame gyvename name suprojektuoti 47 vieno, dviejų, trijų ir keturių kambarių butai su balkonais:
  1- 2 k. butai 36 – 57 kv.m.
  3 - 4 k. butai 66 – 100 kv.m.

  Pirmo aukšto butams įrengti aptverti kiemeliai, viršutinių aukštų butai (patalpos) su erdviomis terasomis ir vaizdinga panorama. Po namu įrengtos požeminio parkavimo vietos, sandėliukai, dviračių saugykla. Požeminė parkavimo aikštelė ir namo teritorija stebima vaizdo kameromis.

  Komfortiška aplinka, sklypo teritorija apželdinta, aptverta, šalia namo įrengta vaikų žaidimo aikštelė, kurioje vaikai gali saugiai žaisti.

  Statybų pabaiga: 2017 IV ketvirtis.

  Pastato projektuotojas - UAB "Devyni architektai" 
  Statytojas - UAB „Infra projektai“, 
  Statybų valdytojas - UAB „Infrasta“

   

 • DALINĖ APDAILA

   

  Pamatai Gręžtiniai, monolitinis rostverkas.
  Išorinės sienos Išorinės sienos iš silikatinių plytų mūro 25-38 cm, apšiltintos 18-20 cm Putų polistireno sluoksniu. Fasadas kombinuotas: cokolis išklijuotas plytelėmis, dalis fasado - tinkuotas dekoratyviniu tinku, dažytas, kita dalis padengta akmens masės plytelėmis.
  Vidinės sienos ir pertvaros Išrorinės namo sienos iš vidaus tinkuotos gipsiniu tinku. Vidaus pertvaros statomos dvigubo gipso kartono 10 cm storio. Sanmazgų pertvaros iš AEROC 10 cm blokelių, tinkuotos tik iš kambario pusės.
  Lubos (perdenginiai) Perdenginiai iš surenkamų gelžbetoninių plokščių su monolitiniais intarpais (paviršiai neapdailinti).
  Grindys Grindų pagrindai cementiniai su garso bei šilumos izoliacija, grindų danga neįrengiama. 
  Langai Sumontuoti plastikiniai langai, su 3 stiklų, penkių kamerų su dviem selektyviniais stiklo paketais, įvairiai varstomi. Vidaus palangės neįrengiamos.
  Durys Sumontuotos įėjimo į butą durys - šarvo tipo, apšiltintos, su dviem spynomis.
  Balkonai Įrengti pagal projektą. Grindų danga - betonas.
  Televizijos, kompiut. tinklai Pagal projektą išvedžioti kanalai (be kabelio) ir sienose sumontuotos dėžutės telefono ir kompiuterinio tinklo įrengimui (rozetės nemontuojamos). Telefono ar kompiuterinio tinklo kabelius įveda šių paslaugų tiekėjai, (AB „TELIA“) sudarius individualias sutartis su buto savininku. Įrengtas bendras namo ir požeminio garažo video stebėjimas. Stebėti video (tik sudarius sutartį su TELIA dėl interneto naudojimo) galima kompiuterio pagalba prisijungus per bendrą serverį. Kiekviename aukšte sumontuotos ryšių spintos. Pagal projektą nuo ryšių spintos į buto kambarius atvesti kanalai (be kabelio, kabelį įveda šių paslaugų tiekėjas), sumontuotos dėžutės (rozetės nemontuojamos). Kabelinės televizijos tinklo kabelius įveda šių paslaugų tiekėjas, AB „TELIA“, sudarius individualią sutartį su buto savininku. Name bus įrengta bendra televizijos antena.
  Telefonspynė Prie įėjimo durų į laiptinę įrengti iškvietimo ir pasikalbėjimo pultas su kodiniu laiptinės durų atrakinimu. Durų atrakinimui išeinant iš laiptinės į lauką yra įrengtas mygtukas. Bute įrengiamas pasikalbėjimo ragelis su durų atidarymo mygtuku. Galimybė įsigyti video ragelį.
  Šildymo sistema Namo šildymui įrengta dvivamzdė, priverstinės cirkuliacijos, kolektorinė su individualia šilumos apskaita kiekvienam butui, šildymo sistema. Šilumos šaltinis - centrinis šildymas iš miesto tinklų. Karštas vanduo ruošiamas katilinėje. Šildymo prietaisai – plieniniai radiatoriai. Šilumos apskaitos skaitikliai įrengti laiptinėse esančiose spintose. Šildymo sistemos magistraliniai vamzdynai plieniniai, o nuo kolektorių iki šildymo prietaisų plastikiniai, paslėpti grindų konstrukcijoje. Projektuojamas (neįrengiamas) elektrinis gyvatukas sanitarinio mazgo patalpoje. Bendra namo šildymo sistemos apskaita įrengta rūsyje.
  Vėdinimas Bute numatyti individualūs 125 mm skersmens ventiliaciniai kanalai, skirti gartraukio prijungimui. Pirkėjo įsigytas gartraukis neturi viršyti projekte nurodytos oro ištraukimo kiekio normos. Ventiliatorius įsirengia Pirkėjas. Kambarių vėdinimui įrengtas centrinis rekuperatorius namo rūsyje, kuris visus metu tieks ir šalins orą iš kambarių. Rekuperatorių prižiūri ir eksploatuos namo administratorius (UAB "ADMI").
  Balkonai Įrengti pagal projektą. Grindų danga - betonas.
  Vandentiekis ir kanalizacija Buitinė kanalizacija prijungta prie miesto tinklų. Vamzdynas – plastikinis. Privesta į virtuvę, vonią ir WC karšto ir šalto vandens įvadais be išvedžiojimų iki prietaisų (prietaisai nemontuojami). Šalto ir karšto vandentiekio vamzdžiai trisluoksniai. Privedimus iki prietaisų pagal projektą įsirengia Pirkėjas. Vandens apskaitos prietaisai sumontuoti laiptinėje esančioje spintoje, taip pat yra įrengta bendra namo suvartojamo vandens apskaita rūsyje, vandens įvado patalpoje. Karšto vandens paruošimas vykdomas šilumos mazge.
  Elektros instaliacija Kiekvieno buto prieškambaryje sumontuotas paskirstymo skydelis su įvadiniu automatu, grupiniais automatiniais jungikliais ir nuotėkio srovės relėmis. Pagal projektą išvedžiota elektros instaliacija rozetėms, jungikliams ir šviestuvams. Sienose sumontuotos rozečių ir jungiklių dėžutės (rozetės, jungikliai ir šviestuvai nemontuoti). Virtuvėje įrengta dėžutė elektrinės viryklės prijungimui. Laidai ir kabeliai naudoti instaliacijai – variniai, klojami paslėptai. Elektros apskaitos prietaisai sumontuoti rūsyje, atskiroje patalpoje.
  Aplinkos tvarkymas Įrengti privažiavimo keliai, kiemas išklotas trinkelėmis, pasėta veja bei pasodinti želdynai, įrengta vaikų žaidimo aikštelė. 
  Sandėliukai Pastato rūsyje įrengti sandėliukai mūrinėmis pertvaromis, skardinėmis durimis su užraktais ir elektros apšvietimu. Patekimas į sandėliukų zoną galimas iš požeminio parkingo.
  Grindys Grindų pagrindai cementiniai su garso bei šilumos izoliacija, grindų danga neįrengiama. 
  Parkavimo vietos Požeminės parkavimo vietos įrengiamas pagal projektą. Vidinės sienos ir lubos - mūrinės, netinkuotos . Grindys - betoninės grindys. Antžeminės parkavimo vietos lauke parduodamos kaip žemės sklypo dalis su nustatyta naudojimosi tvarka notarinėje sutartyje.
  Laiptinė Įėjimo į namo laiptinę durys – iš aliuminio su stiklo paketu, įmontuota kodinė spyna. Vidaus sienų apdaila – dažytas dekoratyvinis tinkas, lubos – glaistytos, dažytos arba dekoratyvinis tinkas. Sumontuoti šviestuvai ir šildymo prietaisai. Laiptų pakopos betoninės, laiptų aikštelės dengtos akmens masės plytelėmis. Turėklai – metaliniai su porankiais.
 • BANKŲ PASIŪLYMAI

 • VYSTYTOJAS

  INFRA GROUP - tai nekilnojamojo turto plėtros ir statybų įmonės, kuriose dirba patyrę šios srities specialistai. Įmonės statomi objektai išsiskiria kokybe ir šiuolaikišku dizainu. Imonė bendradarbiaudama su UAB "Devyni architektai" projektuotojais investuoja į didesnę vertę sukuriančią aplinką, laiptinių interjerą ir kitus sprendimus.

  Nuo 1995 m. ir iki šiol sėkmingai teikia nekilnojamajo turto ir statybos paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims. Šiose srityse įmonė bendradarbiauja su Lietuvoje veikiančiomis statybos ir investicinėmis bendrovėmis, bankais.

  Su kitais INFRA GROUP įmonių įgyvendintais gyvenamojo būsto projektais galite susipažinti čia.

  logo2

 • PILNA APDAILA

  Peržiūrėkite siūlomų pilnos butų apdailos medžiagų bukletą paspaudę ant nuorodos - PILNA APDAILA

  z2 Copy

 • PRIVALUMAI

   

  Silikatinių plytų mūras
  Namo sienos iš 25 ir 38 cm silikatinių plytų mūro, suteikiančio tvirtumą ilgaamžiškumą bei geras energetines savybes.
  LED apšvietimas
  Įrengtas energiją taupantis bendrų patalpų LED apšvietimas.
  Mechaninis vėdinimas
  Centrinė rekuperacinė vėdinimo sistema užtikrins nuolatinį šviežio oro tiekimą ir šalinimą butuose nevarstant langų.
  Jauki teritorija
  Apželdinta, gražiai sutvarkyta teritorija. Suprojektuota vaikų žaidimo aikštelė, poilsio zona. Įrengtas įvažiavimo į kiemą užtvaras.
  Saugumas
  Teritorija aptverta, įrengta namo aplinkos ir požeminio aukšto stebėjimo sistema. Pirmo aukšto butuose ant vitrininių langų įrengtos apsauginės žaliuzės.
  Puiki infrastruktūra
  Viskas šalia: kelios parduotuvės, viešojo transporto stotelės, moderni turgavietė, kelios mokyklos ir darželiai.Puikus susisiekimas su miesto centru ir kitais rajonais.
  B energetinė klasė
  Namui suteikta B energetinio naudingumo klasė, užtikrinanti ekonomiškus šildymo kaštus ir šiltus butus.
  Sandėliukai ir dviračių saugykla
  Namo rūsyje yra patogūs sandėliukai ir dviračių saugykla.
  Aukštos klasės langai
  Somontuoti šilumą taupantys 3jų stiklų, 2 paketų langai.
  Kiemeliai
  Į pietų pusę orientuotiems pirmo aukšto butams skirti privatūs kiemeliai
  Fasado šiltinimas polistirolu 
  Namas apšiltintas 18-20 cm polistirolo sluoksniu pagal projektą. Papildomai apšiltinti vidiniai langų angokrakščiai, siekiant užtikrinti dar geresnes šilumines savybes.

   

   

   

   

 • TERITORIJOS PLANAS

   

  planas big